KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5795309
nr 579 5309
Gravyrer
7 st, 1800-tal
Kondition: skadad
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 april 2009
kl 19:00:14
200 kr
200 kr
750 kr
1.000 kr